воскресенье, 13 сентября 2015 г.

Бібліотека зустрічає своїх читачів

Маловисківська четверта школа, у ці сонячні вересневі дні вже вкотре відкрила двері для своїх учнів та вчителів. Урочиста лінійка, перший дзвінок, нові враження, першокласники- початок шкільних буднів. Чекала з нетерпінням на своїх читачів і шкільна бібліотека. Вересневі дні у бібліотеці наповнені справами. Найперше – укомплектувати підручниками, зустріти першокласників, перший урок в бібліотеці, організація книжкових виставок по класах.
В цьому навчальному році учні забезпечені підручниками на 80%. Підручники добре збережені, в гарному стані. Чекаємо на нові підручники для 4-го та 7-го класів. Учням 2-го класу допомогли докупити підручники спонсори і батьки, за що ми їм дуже вдячні. Бібліотека здійснює обмін підручниками з міською третьою і гімназією і таким чином маємо укомплектовані класи навчальною книгою. В добру путь мої дорогі читачі.
Міцних вам знань, любіть та бережіть книгу!Шкільний бібліотекар                                                                                          Услиста Н.С.Комментариев нет:

Отправить комментарий